لواشک
خانه / لواشک نرمین

لواشک نرمین

همان طور که تمامی شما عزیزان می دانید استان آذربایجان شرقی به عنوان مرکز مهد تولید لواشک و ترشک شناخته شده می باشد و کارخانه های زیادی به صورت گسترده در این زمینه فعالیت می کنند.
لواشک یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه و پر طرفداری است که از گذشته ها در سبد کالای ما ایرانی ها وجود داشته است. بهداشتی بودن و همیشه در دسترس بودن طعم های مختلف لواشک از پارامترهای مهم در تولید این محصول می باشد و این مشکل را کارخانه نرمین حل کرده است.
کارخانه نرمین به عنوان اولین تولید کننده منحصر به فرد لواشک در آذربایجان شرقی به شمار می رود که استثنائی ترین و خوشمزه ترین لواشک ها را به بازار ترشیجات در سراسر ایران ارائه می کند.
با کیفیت ترین انواع لواشک های ورقه ای و دو سر پیچ را در جذاب ترین بسته بندی ها از کارخانه نرمین بخواهید.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز و سفارش پک نمونه محصولات نرمین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع لواشک ورقه ای

یکی از مشکلاتی که لواشک های ورقه ای و ورقه دارند این است که به دلیل وزن زیادی که هر ورقه دارد حمل و جابجایی آنها برای افراد سخت است و حالا کارخانه نرمین با تولید لواشک های ورقه ای در وزن های بسیار سبک این مساله را به راحتی حل کرده است.

 • لواشک ورقه ای ۵۰ گرم
 • لواشک ورقه ای ۱۱۰ گرم
 • لواشک ورقه ای ۲۲۰ گرم
 • لواشک ورقه ای ۴۵۰ گرم

تمامی محصولات فوق در بسته بندی های سلفونی و شفاف به تولید می رسند که در طعم های زیر موجود هستند:

 1. زغال اخته
 2. انبه
 3. پرتقال
 4. زرشک
 5. آلبالو
 6. کیوی
 7. آلو
 8. زردآلو
 9. انار
 10. مخلوط چند میوه
شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز و سفارش پک نمونه محصولات نرمین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع لواشک دو سر پیچ

همان طور که از نام این محصول مشخص می باشد، لواشک پذیرایی دو سر پیچ که به صورت شکلاتی بسته بندی می شود، یکی دیگر از محصولات پرطرفدار کارخانه نرمین است که با وزن ۱۰ گرم ( هر عدد ) و با ۹ طعم متنوع و خوشمزه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد:

 1. انبه
 2. پرتقال
 3. زردآلو
 4. زرشک
 5. آلبالو
 6. انار
 7. کیوی
 8. آلو
 9. زغال اخته

انواع لواشک دو سر پیچ نرمین به صورت فله و جعبه های کادوئی عرضه می شود و اینگونه هر نیاز و سلیقه ای از بازار را پاسخگو می باشد که در ادامه توضیح می دهیم:

 • لواشک دو سر پیچ : ۵۰۰ گرم
 • لواشک دو سر پیچ : ۱ کیلوگرم
 • لواشک دو سر پیچ : ۱ کیلو و ۵۰۰ گرم

محصولات نرمین در دسته با کیفیت ترین محصولات در ایران قرار دارد و در تولید آن از پوره ۱۰۰% میوه استفاده شده است و دارای مجوز بهداشت و ایزو نیز می باشد. از آنجایی که وزن این محصولات بسیار مناسب بوده، بعد از تامین بازار داخل، آمادگی خود را برای تامین انواع لواشک در بازار های خارجی را نیز اعلام می نماییم.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز و سفارش پک نمونه محصولات نرمین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.