لواشک
خانه / لواشک کیلویی / خرید لواشک کیلویی از طریق اینترنت

خرید لواشک کیلویی از طریق اینترنت

خرید لواشک کیلویی از قبیل لواشک های سنتی، صنعتی و محلی که معمولا به صورت فله عرضه می شوند، در تمامی شهرهای ایران از جمله تهران، چهار محال بختیاری، ایلام به راحتی انجام می پذیرد. تمامی عزیزانی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند به صورت اینترنتی از جزئیات محصولات مورد نظر اطلاع کسب کرده و سپس برای خرید اقدام نمایند.
همان طور که مستحضر هستید، محصولات ذکر شده در طعم های انار، زرشک، آلبالو، زردآلو … تولید می شوند.
تمامی ذائقه ها ( ترش، شیرین، ملس ) می توانند لواشک مورد نظر و طعم دلخواه خود را تهیه نمایند.
منظور از لواشک کیلویی، محصولاتی می باشند که به صورت ورقه های نازک یا ضخیم و معمولا در یک طعم به تولید می رسند. لواشک های کیلویی دارای عناوین مختلفی هستند.

انواع لواشک های کیلویی

  • خانگی
  • محلی
  • صنعتی یا کارخانه ای
  • نیمه صنعتی
  • پذیرایی
خرید لواشک کیلویی
لواشک خانگی

لواشک های خانگی معمولا توسط خانم های خانه دار و از انواع میوه های داخل یخچال تهیه می شوند. این محصولات بیشتر به مصرف شخصی و محدودی می رسند.
لواشک های محلی در روستا ها و توسط افراد آن تولید می شوند. معمولا طعم لواشک بستگی به فصل میوه دارد.به طور کلی اکثر طعم هایی که در این لواشک ها مشاهده می شود، لواشک آلو (سیاه، زرد ) و سیب می باشند
لواشک های صنعتی در کارخانه ها و بدون دخالت دست تولید می شوند. به دلیل استفاده از کنسانتره و پوره میوه می توانیم طعم های زیادی از آن را در تمامی فصول در بازار موجود داشته باشیم. اصلی ترین طعم های این لواشک های کیلویی زرشک، انار، زردآلو، آلبالو، کیوی، تمشک،هلو و آناناس می باشند.

خرید لواشک کیلویی
لواشک صنعتی

به طور کلی لواشک، این فرآورده خوشمزه را می توان به روش های متعدد و در اشکال و طرح های گوناگونی تولید کرد.هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی هستند که در این باره در مقاله های بعدی صحبت خواهیم کرد.
شما عزیزان می توانید برای خرید لواشک کیلویی ابعاد و ضخامت مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

منبع: www.fruitroll.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021