لواشک
خانه / لواشک پذیرایی / خرید لواشک پذیرایی در تهران به صورت عمده

خرید لواشک پذیرایی در تهران به صورت عمده

خرید لواشک پذیرایی در انواع مختلف فله و بسته بندی های متنوع در شهرهای مختلف ایران از جمله : چهار محال بختیاری، ایلام، اصفهان، مشهد، تهران، رشت، یزد، کرمانشاه و دیگر شهرها از طریق سایت ایران لواشک به راحتی انجام می پذیرد، کافی است در این رابطه با مشاوران و کارشناسان ما ارتباط گرفته و در خواست خود را اعلام نمایید و محصولات مدنظر خود را به صورت عمده در هر شهری که هستید تحویل بگیرید.

خرید لواشک پذیرایی

آیا لواشک خاصیت دارد؟

ترشک خانگی یک فرآورده خوراکی و بسیار خوشمزه از انواع میوه ها می باشد و تولید آن در کشور ما به گذشته های دور بر می گردد و چون از انواع میوه به تولید می رسد پس خواص و فواید میوه را با خود به دنبال دارد. امروزه این محصولات در کارخانه ها و زیر نظر بهداشت تهیه می شوند و نگرانی در مورد آلودگی و غیر بهداشتی بودن آنها رفع شده است.

خرید لواشک پذیرایی

چرا لواشک پذیرایی طرفداران زیادی دارد؟

در میان تولیدات بسیار متنوع کارخانه ها، لواشک های پذیرایی از جایگاه خاصی در بین افراد برخوردار است. یکی از دلایل عمده این امر وزن کم و سبک این محصولات می باشد. لواشک های پذیرایی در وزن های 7 الی 8 گرمی تولید می شوند و به همین دلیل جابجایی و حمل آنها برای همه افراد راحت می باشد. از آنجاییکه لواشک به عنوان یک میان وعده مقوی نیز تایید شده است، نگهداری آنها برای دانش آموزان و حتی کارمندان نیز بسیار آسان می باشد و هر زمان میل به خوردن لواشک داشته باشند برایشان قابل دسترس است.

خرید لواشک پذیرایی

یکی از مزایای دیگر لواشک های پذیرایی برای افراد بسته بندی های بسیار جالب و جذاب آنها است و اکثر خانم ها از این محصولات در مهمانی ها به عنوان یک رب انار ارسنجان شکیل و مجلسی استفاده می نمایند. انواع لواشک های پذیرایی دو سر شکلاتی در این مورد مصرف و کاربرد بیشتری دارند.

خرید لواشک پذیرایی

خرید لواشک پذیرایی

خرید لواشک پذیرایی در انواع مختلف برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. برای خرید لواشک پذیرایی در حجم های بالا و حتی حجم های پایین می توانید با ما تماس بگیرید. شرح محصولات به صورت زیر می باشد :

  • لواشک پذیرایی 2 سر پرس
  • لواشک پذیرایی 2 سر پیچ
  • لواشک پذیرایی مغز دار
  • لواشک پذیرایی میوه
  • تافی ترش پذیرایی

منبع : بازار ترشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021