آراد لواشک
خانه / لواشک لیاقت / فروش لواشک لیاقت به صورت آنلاین

فروش لواشک لیاقت به صورت آنلاین

فروش لواشک لیاقت به صورت آنلاین و اینترنتی یکی از امکاناتی است که کارخانه لیاقت در اختیار مشتریان خود قرار داده تا راحت تر بتوانند خرید خود را انجام دهند. لواشک لیاقت در ۱۵ طرح مختلف به تولید می رسد که تمامی آنها دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت می باشند. فروش لواشک لیاقت به صورت مستقیم از درب کارخانه انجام می گیرد.

فروش لواشک لیاقت

لواشک لیاقت

کارخانه لواشک لیاقت به عنوان یک واحد تولیدی بزرگ در آذربایجان شرقی، انواع لواشک، ترشک، تافی ترش و آلوچه فرآوری شده را به صورت فله و بسته بندی های مختلف به بازار ترشیجات عرضه می کند. کارخانه لیاقت در حال حاضر ۱۵ نوع لواشک بسته بندی، ۳ نوع آلوچه فرآوری شده، ۲ نمونه تافی ترش و بیش از ۵ طعم ترشک را به تولید انبوه رسانده رسانده است. ضمن اینکه این مجموعه نیاز و سفارش مشتری را در اولویت کار خود قرار داده و بنا به درخواست مشتریان خود طعم و نوع بسته بندی را تغییر می دهد.

فروش لواشک لیاقت

فروش لواشک لیاقت و اعطای نمایندگی این محصول ویژه برای عمده فروشانی که تمایل به همکاری دارند در سراسر ایران وجود دارد. عمده فروشان و توزیع کنندگان در شهرهای مختلف ایران می توانند محصولات  زیر را به صورت مستقیم از کارخانه خرید نمایند.

 1. لواشک شیره دار ۱۰۰۰ فروش
 2. لواشک چماقی ۵۰۰ فروش
 3. لواشک پستونکی ۵۰۰ فروش
 4. لواشک شلاقی ۲۰۰ فروش
 5. لواشک شلاقی ۵۰۰ فروش
 6. لواشک موبایلی ۵۰۰ فروش
 7. لواشک موبایلی ۱۰۰۰ فروش
 8. لواشک نی دار ۵۰۰ فروش
 9. لواشک رولی ۵۰۰ فروش
 10. لواشک بستنی ۵۰۰ فروش
 11. لواشک دو قلو ۵۰۰ فروش
 12. لواشک یخمکی ۵۰۰ فروش

فروش لواشک لیاقت

فروش آنلاین لواشک و ترشک لیاقت

همان طور که می دانید زندگی جوامع امروزی به اینترنت گره خورده است و حتی جای خود را در امر خرید و فروش باز کرده است و باعث آسان شدن و کاهش هزینه های سفر در کار تجارت شده است، از این رو کارخانه لواشک لیاقت با در نظر گرفتن فروش آنلاین لواشک و دیگر محصولات سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد. تمامی خریداران می توانند از روش های آنلاین و اینترنتی برای اطلاع از لیست قیمت و کاتالوگ محصولات استفاده نمایند.

فروش لواشک لیاقت

معرفی دیگر محصولات

محصولات دیگری که می توانید از این مجموعه بزرگ تهیه کنید، انواع ترشک و آلوچه فرآوری شده و تافی ترش می باشند. محصولاتی که در ادامه ذکر می شوند به صورت فله و بسته بندی تولید می شوند و از بهترین خشکبار موجود در بازار در تولید آنها استفاده می شود.

 • ترشک برگه زردآلو
 • ترشک زردآلو دانه دار
 • ترشک زغال اخته
 • ترشک آلبالو
 • ترشک آلوچه
 • آلوچه سسی متالایز
 • تافی ترش میوه ای
 • تافی ترش مایع

فروش لواشک لیاقت

مطالعه موردی
 1. بنا به سفارش و در خواست مشتری طعم های ترشک اضافه می گردند.
 2. پت های ۵ کیلوگرمی و ۱۳ کیلوگرمی برای انواع ترشک در نظر گرفته شده است.
 3. آلوچه سسی به دلیل نوع بسته بندی فقط در صورت سفارش تولید می شوند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه خوافی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
آراد لواشک